karabük halı saha
beylikdüzü dezenfekte
ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA, HAVAALANI TRANSFERİ | Asens
Asens Turizm. Mutluluğa yolculuk...
info@asensturizm.com
(0212) 507 01 72

Neden Asens Turizm?

Asens turizm olarak bursa da servis taşımacılığı alanında yeni bir oluşum meydana getiriyoruz. Servis taşımacılığını son iki yılda 3 kat artırarak farklı şehirlerde hizmet vermeye başladık.
Vip araç kiralama konusunda tamamen kendine ait araçları ile hizmet veren Asens Turizm Bursa’nın söz sahibi firmalarından biridir
2014 ve 2013 model lüks araçlarıyla gruplar yada aileler için uygun taşımalar yapan Asens Turizm İstanbul, Ege ve Akdeniz’deki hizmet ağına Karadeniz ve İç Anadolu bölgesinide dahil etmiştir.
Her türlü güzergahta özel tur ve gezi hizmetleri veren Asens Turizm Bursa’nın köklü 2 firmasının birleşmesi ile güçlü bir turizm firması olarak hizmet hayatına başlamıştır.
Bursa İstanbul arası havaalanı transfer hizmetiyle Bursalılara ve turistlere hizmet vermeye devam etmektedir.
Asens çok büyük tur organizasyonlarının yanı sıra kişilere özel ulaşım hizmetleri ile de Bursalıların güvendiği firmaların başında gelmektedir.
Fabrikalara havaalanı transferi hizmeti veren Asens Turizm firmaların özel misafirlerinin havaalanı transferlerinin yanı sıra Bursa’daki konaklama ve turizm amaçlı gezi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Rehberli ve şoförlü araç kiralama yapabilen Asense Turizm, turizm konusunda eksiksiz hizmet ağıyla Bursa’nın önde gelen turizm firmalarındandır.
Bursada vip araç kiralama uludağ turu havaalanı transferi şoförlü araç kiralama helikopter kiralama yat turlarında sektörün en güçlü firmalarından olan asens turizm sadece Bursa ve marmara bölgesi ile sınırlı kalmayan hizmet ağıyla tercih edilirliğini artırmıştır.
Istanbul turu havaalanı transferi şoförlü araç kiralama konusunda rüştünü ispat etmemiş olan asens turizm bursadaki ihtiyaçları iyi gözlemleyip helikopter kiralama konusunda da 2012 den beri hizmet vermeye başlamıştır. Bursada ve civar illerde vermiş olduğu vip araç kiralama, servis taşımacılığı, şoförlü ve rehberli araç kiralama, havaalanı transferi hizmetleriyle Asens Turizm son yılların en çok tercih edilen firmalarından olmayı başarmıştır.

Bursanın taşımacılıkta lider firması Asens Turizm Kültür Turlarında da siz değerli müşterilemize verdiği hizmetle farkını ortaya koyuyor.Jeopolitik değeri yüksek olan ülkemizin tarihi güzellikleri ve kültürlerini yaşamanız için Bursadan düzenlenen turlarımızla müşterilerimize ülkemizin güzelliklerini en konforlu biçimde yaşamalarını sağlıyoruz.

Günü Birlik turlar,GAP turu,İstanbulun tüm güzellerine hakim olacağınız kültür turlarımız,Uludağın nefis manzarasıyla beraber yapacağınız gezintileri ASENS turizm farkıyla ölümsüzleştiriyoruz.

Arac Kiralamanın yanı sıra duğün gibi organizasyonlarda da şöför hizmeti vermekteyiz.Ayrıca Asens Turizm helikopter kiralama hizmetide vermektedir.Bursa cevre il ve ilçelerdeki güçlü referanslarımız kalite ve konforu sizlere en cazip fiyatla taşıdığımızın bir göstergesidir.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZDEN BAZILARI

Güney koreliler dernek başkanı: Koreden ülkemize gezi ve ziyaret için gelen öğrencilerimizi hava alanında özenle karşılayıp programlarını gerçekleştiren asens tur ailesine teşekkürlerimi bir borç bilirim. G.koreliler dern. Bşk. Dae-hyun HYESU

Yaz sezonunda bize 15 adet aracıyla destek veren 45 günlük sözleşme sürecinde göstermiş oldukları disiplinli çalışma kaliteli hizmetleri ve yabancı musteri ler imize göstermiş olduklari ilgi alaka ve güleryüzlü davranış larindan dolayi, Başta asens turizm yöneticisi Nurhan ERDAL beye ve firmaya bağlı tüm araç kaptanlarımıza teşekkür ederim. Operasyon müdürü: Murat YILMAZ.

Genç ömür dinlenme tesisleri Genç ömür bozüyük işletme müdürü olarak sevgili hemşerilerimin yaptığı yolculuklarda işletmemizi mola yeri olarak tercih ettikleri için asens turizm ailesine ve tüm ofis personeline sevgiler sunar teşekkür ederim. İşletme müdürü: Tansel GÜNAY

 2014 yazi iznik golunde fabrikamizin geleneksel piknik organizasyonunda 1267 personelimizin alana ulaşım ve dönüş lerini 28 otobüsle saglayan asens turizm e başarılar dilerim. Salman KOÇYazaki wiring – Personel Müdürü

6 yıl önce yaptığımız sözleşme ile başlyan dostluğumuzda tesisimize gerek Bursadan gerekse Türkiyenin çeşitli illerinden çözüm ortağımız olan Nurhan Erdal ve Ekibi – firması Asens Turizm’e teşekkürler sunar, başarılar dilerim. Murat GittiÖzgül Termal Turizm

 

Şehir dışında ki turnelerimizde bize tahsis ettikleri kaliteli araçları ve bize uyumlu yardimci olan personelri için asens aile sine sevgiler sunar başarılar dilerim. Mürşit KAVURMACI Ses sanatçısı

Yerel seçim sürecinde bize lojistik ve reklam araçları desteği veren Asens Turizm’e teşekkür ederim.İsmail İpciNilüfer AKP İlçe Bşk.

 

 

Yazar Hakkında

Cevap Yaz

Translate »
Bursa Servis Taşımacılığı